تعمیرکار پکیج تهران با مشاوره رایگان

تعمیر و سرویس پکیج در تهران

پکیج ها از جمله وسایل گرمایشی هستند که با مزیت هایی که نسبت به موتورخانه دارند، توانسته اند جای خود را به خوبی در بین منازل مسکونی خانوارهای ایرانی باز کنند. قبلا در یک بخش آموزشی وبسایت در خصوص مزایای پکیج نسبت به موتورخانه به طور مفصل صحبت کردیم و دلیل اقبال خانواده ها به پکیج را بر شمردیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

خراب شدن پکیج یا از سرویس خارج شدن آن

همانند تمام لوازم خانگی و گرمایشی، پکیج ها هم احتمال خراب شدنشان وجود دارد. هر چه وسایل یا دستگاه های خانگی قطعات بیشتری داشته باشند، احتمال خراب شدن آنها نیز بالاتر می رود. پکیج ها هم از جمله وسایلی هستند که پس از مدتی استفاده از سرویس خارج می شوند و نیاز به تعمیر یا سرویس مناسب دارند. شرکت های زیادی برای تعمیر یا سرویس این دستگاه ها وجود دارد که یکی از آنها نوین صنعت است که سالها به عنوان تعمیرکار پکیج در سطح شهر تهران فعالیت می کند.

ارائه سرویس به متقاضیان شهر تهران توسط نوین صنعت

با توجه به آنچه گفته شد، در صورت خراب شدن پکیج، بسیاری از افراد به دنبال شرکتی مطمئن، با تجربه و مناسب برای می گردند و دغدغه های زیادی نیز در این خصوص دارند. نوین صنعت با سابقه و تجربه چندین ساله در زمینه تعمیرات پکیج های دیواری اقدام به ارائه خدمات برای شهروندان محترم در کلیه مناطق 22 گانه تهران کرده است تا ضمن سرویس دهی مناسب به متقاضی ها، با مشاوره، پشتیبانی و آموزش های مرتبط، تعمیر این دستگاه ها را انجام دهد و در صورت تعویض قطعه، آنها را با گارانتی 6 ماهه به مشتری های خود ارائه کند تا متقاضیان این سرویس ها، با خیالی آسوده از کیفیت بالای خدمات ما بهره مند گردند.

ارتباط با نوین صنعت و یا تقاضای سرویس و مشاوره

برای ارتباط با نوین صنعت و کسب مشاوره یا تقاضای سرویس ها و یا مشاوره رایگان می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن های ما، ارتباط از طریق واتساپ و یا پر کردن فرم درخواست آنلاین اقدام نمایید. نوین صنعت مشتری مداری را افتخار خود می داند و هدف اصلی خود را جلب رضایت مشتری می داند؛ به همین ارائه خدمات با کیفیت، تا جای ممکن سعی می کند که سرویس های خود را با قیمت ارزان و مناسب ارائه دهد.

خدمات تعمیر پکیج نوین صنعت برای چه برندهایی است؟

شاید برخی بپرسند که خدمات تعمیر و سرویس پکیج نوین صنعت برای چه برندهایی ارائه می شود؟ در پاسخ باید گفت که تکسین های این شرکت تقریبا تمام برندهای پکیج موجود در بازار ایران را تعمیر می کنند. برندهایی همچون ایران رادیاتور، بوتان، تاچی، گلدیران، آریستون، ایساتیس و گئومات و ...؛ تعمیر برد آنها نیز توسط این مجموعه انجام می شود و با خیالی راحت می توانید به مجموعه ما برای انجام وظیفه اعتماد کنید و برای مدتها از انتخاب خود راضی باشید.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج چقدر است؟

بسیاری از مخاطبین محترم شاید بخواهند بدانند که برای سرویس دستگاه خود چه مقدار باید هزینه کنند؟ در پاسخ باید گفت که در حال حاضراین هزینه از 50 هزار تومان به بالا متغیر است و با توجه به نوع سرویسی که انجام می شود، اسیدشویی، شستشوی مدار، سرویس فن یا پمپ، تعویض قطات و ... تغییر می کند که برای اطلاع دقیق در این خصوص می توانید با کارشناسان نوین صنعت تماس حاصل نمایید. همچنین در صورتی که قطعه‌ای نیاز به تعویض داشته باشد، ضمن اطلاع به مشتری و تخمین هزینه تعویض آن، در صورتی که مشتری مشکلی از نظر پرداخت هزینه نداشته باشد، قطعه مورد نظر تعویض می گردد.