خدمات تعمیر و سرویس پکیج و کولر گازی در تهران

آن دسته از خدماتی که نوین صنعت در این وبسایت در صدد ارائه آن به شهروندان محترم در سطح تهران است، به دو بخش عمده برای پکیج و کولر گازی تقسیم بندی می شود که درادامه با آنها و نحوه درخواست خدمات از ماآشنا خواهید شد.

1- تعمیر، سرویس، نصب پکیج به همراه بازرسی های فنی و ایمنی

در حال حاضر این شرکت با چندین سال فعالیت در حوزه تعمیرات، سرویس و نصب پکیج، توانسته است نیازمندی های بخش وسیعی از مشتریان سطح تهران را شناسایی و در صدد پاسخگویی به آنها بر آیند. انواع برندهای مختلفی که وارد بازار ایران شده اند و یا ساخت داخل هستند، توسط تکنسین های این مجموعه قابل تعمیر و سرویس هستند که تعمیر و سرویس پکیج توسط نوین صنعت در لینک مربوطه قابل دسترسی است.

2- تعمیر، سرویس و تعویض قطعات کولر گازی

معایب و مشکلات مربوط به کولرهای گازی که شهروندان محترم در سطح تهران با فرا رسیدن فصل گرما با آنها برخورد می کنند و به ما گزارش می دهند، بانک مناسبی از اطلاعات کاربردی را در اختیار مجموعه نوین صنعت قرار داده است تا با تجربه ای که تعمیر کاران این شرکت طی سال های متمادی اندوخته اند، بتوانند خدمات مناسبی را به کلیه برندهای موجود در سطح تهران ارائه دهند. خدمات نوین صنعت برای ارائه به برندهای مختلف کولرهای گازی نیز در لینک مشخص شده در دسترس است.

3- روش درخواست خدمات از نوین صنعت

برای درخواست سرویس و یا تعمیرات نوین صنعت در خصوص پکیج های دیواری و کولر گازی، می توانید از سه روش با دفتر این شرکت تماس حاصل نمایید. به منظور رفاه حال مشتریان عزیز، ارائه خدمات ما به سه شکل تماس تلفنی، ارتباط از طریق واتساپ و همین طور درخواست آنلاین امکان پذیر است؛ پس از دریافت درخواست مشتری، طی یک تماس تلفنی از طرف شرکت نوین صنعت، هماهنگی برای اعزام تکنسین به محل مشتری انجام می شود و در زمان مشخص شده، تکنسین به محل مشتری مراجعه نموده و ضمن انجام برررسی های لازم، اقدام به ارائه سرویس می نماید.

توجه شود در صورتی که نیاز به تعویض قطعات ایجاد شود، این شرکت قطعات تعویضی پکیج و کولر گازی را با گارانتی و ضمانت طلایی به مشتری ارائه می کند تا خیال آنها را از بابت کارکرد مناسب و قبول مسئولیت خود در قبال مشتری راحت نماید.


مشتریان عزیز لطفا به منظور پیشگیری از ایجاد مشکلات احتمالی و خارج شدن قطعه تعویضی از دریافت شماره شخصی تکنسین اعزام شده به محل سرویس، خودداری فرمایید و فقط با شماره های داخل سایت تماس حاصل کنید؛ در پایان از تکنسین بخواهید که به شما فاکتور ارائه دهد و برچسب را نیز به دستگاه بچسباند.

خدمات نوین صنعت