کولر گازی ال جی (LG) عیب یابی و تعمیر آن

کولر گازی ال جی کولر گازی ال جی چهارشنبه، 1400/6/31

تاریخچه شرکت ال جی (LG)

شرکت ال جی یک شرکت هولدینگ مشهور و بزرگ در صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات است که دفتر مرکزی آن در شهر سئول کره جنوبی واقع شده است. تاسیس شرکت ال جی (LG) را به سال ۱۹۵۸ و راه‌اندازی شرکت گلداستار (Lucky-Gold Star) می توان نسبت داد که در مارس ۱۹۹۵ از گلدستار به ال‌جی الکترونیکس تغییر نام داد و تولیداتش تحت عنوان LG شناخته شدند.

محصولات تولیدی شرکت ال جی

محصولات الکتریکی و الکترونیکی بخش اعظمی از تولیدات شرکت ال جی را به خود اختصاص داده اند. طیف وسیعی از لوازم خانگی و آشپزخانه، صوتی تصویری، مخابراتی، کامپیوترها، قطعات صنعت روباتیک و ... توسط این شرکت تولید و در اختیار متقاضی ها قرار می گیرد.

این شرکت تا چند سال پیش نمایندگی فعال در ایران داشت که به گلدیران معروف بود و خدمات رسانی و ضمانت یا گارانتی محصولات آن را تحت پوشش قرار می داد. گرچه با توجه به اینکه LG زیر فشار تحریم هایی که ایالات متحده آمریکا بر ضد فعالیت های علمی-اقتصادی ایران اعمال نموده است، تا حدودی به صورت رسمی از بازار ایران کنار کشیده است، اما به هر حال محصولات قبلی این شرکت هنوز در ایران وجود دارند یا گاهی نیز به صورت غیر رسمی، قاچاق و ... از مرزهای کشور وارد می شوند.

از جمله محصولات تولیدی شرکت ال جی که توانسته است در ایران هم جای خود را به خوبی باز کند، کولرهای گازی این شرکت است که با توجه به اینکه شرکت نوین صنعت توانسته است به خوبی برای سال ها خدمات رسانی خود را به این برند پر طرفدار در سطح شهر تهران انجام دهد، در ادامه مطلب، نکات لازم را در خصوص کولرهای گازی LG و عیب یابی، تعمیر و سرویس آن ها ذکر می کنیم.

کولرهای گازی ال جی

استفاده از کولرهای گازی از گزینه های متداولی است که مردم در روزهای گرم و شرجی سال سراغ آن می روند. در این بین،تولیدات شرکت ال جی به دلیل شکل ظاهری زیبا و تکنولوژی های پیشرفته به کار رفته در آنها، سهم زیادی را از بازار کولرهای گازی به خودشان اختصاص داده اند. کولرهای گازی ال جی در انواع و مدل های مختلف ساخته می شوند.

خرابی کولرهای گازی LG

بیشتر وسایل الکتریکی، مدتی پس از استفاده آنها با مشکلاتی روبرو می شوند که در مواردی سبب نگرانی آنان از نظر سرویس و تعمیر مناسب آنها یا جایگزینی قطعات از کار افتاده یا تعویضی می شود؛ کولرهای گازی نیز از این مساله مستثنی نیستند و پس از مدتی که از استفاده آنها بگذرد، ممکن است دچار خرابی شوند. مشکلات گزارش شده عبارتند از خنک نکردن کولر، چکه کردن یا دچار آب ریزش شدن، روشن نشدن، سر و صدا یا لرزش، باد گرم زدن کولر یا کار نکردن گرمایش و ...

مجموعه نوین صنعت با تجربه چندین ساله در زمینه تعمیر و سرویس کولرهای گازی ال جی (LG)، تعمیر بُرد آنها و تعویض قطعات معیوب با گارانتی شش ماهه در سطح شهر تهران توسط تکنسین های فنی مجرب، در بخش آموزشی این وبسایت، به برخی از پرداخته است. همچنین کارشناسان این شرکت آماده انجام مشاوره در این خصوص نیز هستند که در صورت لزوم می توانید از طریق واتساپ یا درخواست آنلاین و پر کردن فرم مربوطه، مشکلات خود را مطرح بفرمایید تا در فرصت مناسب، سوالات شما پاسخ داده شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگـاه مخاطبــان
نظری ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید!