پکیج های دیواری ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور پکیج ایران رادیاتور یکشنبه، 1400/6/28

تاریخچه شرکت ایران رادیاتور

ایران رادیاتور شرکتی است که با داشتن چندین کارخانه و بیشتر از 4 دهه فعالیت، توانسته است خود را به عنوان یکی از بزرگترین و پر سابقه ترین واحدهای تولیدی ایران مطرح کند؛ گروه صنعتی ایران رادیاتور توانسته است تولیدات خود را به بیش از 30 کشور دنیا از جمله کشورهای اروپایی نیز صادر کرده و چندین بار هم موفق به کسب رتبه برتر کشوری به عنوان صادر کننده نمونه دست یابد. در سال ۱۳۶۶ به دلیل کمبود فضا و گسترش تولیدات شرکت ایران رادیاتور و عدم امکان توسعه در شهر تهران، کارخانه با تمام تجهیزات و ماشین آلات متعلقه به شهر صنعتی رشت منتقل شد که در تصویر زیر نمایی کلی از آن را مشاهده می فرمایید.

محصولات تولیدی ایران رادیاتور

محصولات یا تولیدات ایران رادیاتور شامل انواع پکیج های دیواری و زمینی، رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی شوفاژ، مشعل های گاز‌سوز/گازوئیل‌سوز و دوگانه سوز، کولرهای گازی اسپلیت و ... می شود که حتی قابللیت رقابت با برندهای خارجی را با توجه به مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی دارد. شکل شماتیکی زیر برخی از تولیدات شرکت ایران رادیاتور را نشان می دهد.

با توجه به اینکه سرویس پکیج های دیواری ایران رادیاتور بخش وسیعی از دامنه خدمات رسانی شرکت نوین صنعت را در بر می گیرد، در ادامه مطالب به ارائه توضیحات لازم در خصوص پکیج های تولیدی این شرکت می پردازیم.

پکیج های دیواری و زمینی ایران رادیاتور

پکیج های دیواری تولیدی ایران رادیاتور، بر اساس استاندارد CE اروپا و استاندارد ملی کشور تولید می شوند که می توان گفت از راندمان حرارتی مناسبی هم در نوع خودشان برخوردار هستند. در ساخت این پکیج ها از قطعات تولید کننده های اروپایی معتبر هم استفاده شده و در سری های مختلف ( از جمله سری K، L، BM، M، ECO) ساخته می شود که سری L و K از آنها را می توانید در تصویر زیر مشاهده بفرمایید:

شرکت ایران رادیاتور به موازات تولید پکیج های دیواری، اقدام به طراحی و تولید پکیج های زمینی منبع دار هم کرده است که این دسته از پکیج ها حتی قادر به تامین نیازهای گرمایشی چندین واحد مسکونی نیز می باشند.

کدهای خطا یا کد ارورهای پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور از یک سری چراغ و عدد هایی بر روی صفحه نمایش پکیج استفاده می کند تا خطاها یا ارور ها و هشدارهایی که دستگاه با آنها مواجه می شود را نمایش دهد؛ این کدهای خطا روی عددهای خاصی ثابت شده وچشمک می زنند؛ به عنوان مثال کدهای 40، 70 و 80؛ مطابق تصویر زیر:

به این ترتیب مشکل دستگاه مشخص می شود و سرویس کار یا تعمیر کار پکیج می تواند به رفع عیب آنها بپردازد. همچنین این کدها می توانند توسط خود مشتری به تعمیرکاران نوین گزارش شود تا مشاوره های لارم برای رفع عیب دستگاه انجام شود.

کد های خطا و مفهوم یا علت نمایش هر کد برای برند ایران رادیاتور در مدل یا سری E، M ،B و ECO و همچنین سری L در جدول های زیر جهت عیب یابی این پکیج ها ارائه شده است:

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

با توجه به اینکه برد پکیج مانند مغز یک انسان، دستور دادن به بخش های مختلف آن را انجام می دهد، اهمیت این قطعه کلیدی بر کسی پوشیده نیست. تقریبا تمام سیگال‌های دریافتی از حسگرها و ... روی برد می آیند، پردازش می شوند و متناسب با آن، دستورات لازم برای اعمال به بخش های مختلف صادر می شود.  از کاربردهای بسیار حیاتی برد می توان کنترل های ایمنی و همچنین نمایش خطاها را هم نام برد. مجموعه نوین صنعت تعمیرات برد پکیج ایران رادیاتور را نیز انجام می دهد که در صورت خرابی آن می توانید ضمن تماس، آن را برای ما ارسال نمایید. ویدئوی زیر تست بُرد تعمیر شده توسط شرکت را برای یکی از مشتری ها نمایش می دهد:

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگـاه مخاطبــان
نظری ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید!