پکیج دیواری ایساتیس و سرویس آن

پکیج ایساتیس پکیج ایساتیس سه‌شنبه، 1400/7/6

تاریخچه گروه صنعتی ایساتیس

در سال 1385، گروه صنعتی ایساتیس جهت انتقال یکی از تکنولوژی های برتر ایتالیایی به ایران در شهر شکل گرفت. این گروه در ابتدای کار خود با انعقاد قراردادی با شرکت ایتالیایی Ariston جهت واردات انحصاری و همینطور فروش و خدمات پس از فروش این محصولات به بازار فروش و منازل مشتری های ایرانی ورود کرد. تاسیس این گروه توسط مهندس حسین آبادی در یزد انجام شد و نام باستانی یزد (ایساتیس) را برای خود برگزید. پس از بازارپسندی محصولات آریستون در داخل کشور، گروه صنعتی ایساتیس موفق شد که مونتاژ آنها را  در شهر یزد انجام دهد. چندی بعد، این شرکت تصمیم به طراحی داخلی و متناسب با نیاز خانوارهای ایرانی گرفت و موفق شد جزو سه برند پر فروش پکیج در ایران شود؛ در سال 1390، گروه ایساتیس توانست خط تولید رادیاتورهای پنلی را نیز با همکاری شرکت ایتالیایی LEAS در یزد راه اندازی کند. از دیگر تولیدات این گروه می توان تولیدات کولر گاز را هم نام برد که در سال 1394 موفق به تولید اولین کولر گازی و عرضه آن به بازار شد.

تولیدات گروه صنعتی ایساتیس

همانطور که گفته شد، گروه صنعتی ایساتیس تولیدات محصولات گرمایش زا و سرمایشی را در دستور کار خود دارد که با برندهای معروف خارجی هم کار می کند. محصولاتی از قبیل پکیج شوفاژ دیواری، رادیاتور پانلی، کولر گازی اسپلیت و رادیاتور حوله ای از جمله تولیدات این گروه قلمداد می شوند؛ این تولیدات را می توانید در تصویر زیر ملاحظه بفرمایید:

به دلیل اینکه در ادامه می خواهیم به بررسی برخی از مهم ترین ویژگی های پکیج دیواری ایساتیس بپردازیم و همچنین با توجه به خدمات و سرویس های ارائه دهنده نوین صنعت در شهر تهران در خصوص تعمیر این نوع پکیج ها، در ادامه تنها به توضیحات لازم در این زمینه می پردازیم و در خصوص سایر محصولات مانند کولر گازی در بخش های دیگر سخن خواهیم گفت.

مدل های محتلف پکیج دیواری ایساتیس و ویژگی های آنها

گروه صنعتی ایساتیس مدعی یکی از گسترده ترین شبکه های خدمات پس از فروش کشور و سطح کیفیت مناسب و مصرف انرژی کمتر  آن در بازار محصولات تولیدی خود است. پکیج ایساتیس با ظرفیت های 26000 وات (26 کیلو وات) و 30000 وات (30 کیلو وات) هم تولید می شود که با ضمانت کیفیت و اطمینان به فروش می رسد. در شکل زیر برخی از تولیدات این گروه را می توانید مشاهده بفرمایید که عبارتند از:

پکیج 26000 سری K و پکیج 26000 مدل نیو استار 26II FF: این پکیج ها دارای ظرفیت گرمایشی 26 کیلووات هستند که  به صورت دو مبدله و فن دار است و قابلیت گرم کردن فضا را نیز دارند.

پکیج 30000 مدل نیو استار 30II FF: این مدل با ظرفیت 30 کیلووات و با قابلیت های مشابه دو سری بالایی می باشد.

تصویر این مدل ها را می توانید در شکل زیر ببینید:

استانداردها و گواهینامه های اخذ شده گروه صنعتی ایساتیس به ادعای این شرکت هم در تصویر زیر به نمایش در آمده است.

کد ارورها یا کدهای خطای پکیج ایساتیس

همانند تمام پکیج های موجود در بازار، خطاهای دستگاه های تولیدی این شرکت هم با کدهایی نشان داده می شود که در ادامه این مطلب، در خصوص این کدها برای برخی مدل های ایساتیس و همینطور علت به وجود آمدن هر یک توضیحات لازم در جداول مختلف داده می شود.

الف- خطاهای مدل Mehr26FF (مهر 26FF) و Newstar26FF (نیو استار 26FF)

ب- خطاهای مدل سیمات

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگـاه مخاطبــان
نظری ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید!