پکیج دیواری گلدیران و نکات لازم آن

پکیج گلدیران پکیج گلدیران دوشنبه، 1400/7/12

تاریخچه گروه گلدیران

گلدیران از حدود 30 سال پیش با همکاری برندهای ملی و بین المللی به منازل حدود 5 میلیون خانوار از مردم ایران راه یافته است. از جمله خدمات شرکت مششتریان گلدیران می توان مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصـولات لوازم خانگی، صوتی تصویری و سیستم‌های تجاری را نام برد. این شرکت در سال های اخیر به عرضه برخی لوازم خانوادگی با نام برند جی پلاس (+G) رو آورده است؛ گرچه این محصولات تا حدودی  هلدینگ گلدیران همچنین توانسته است برای حدود 2800 نفر کار آفرینی نماید. گرچه محصولات جی پلاس، ایرانی می باشند، اما همانند اکثر برندهای دنیا، از تکنولوژی‌ها و ماژول های استاندارد و با کیفیت تولید شرکت ها یا کمپانی های بزرگ و مشهور هم در ساخت آنها استفاده می شود.

محصولات تولیدی گلدیران

مردم ایران شاید در سال های قبل؛ گلدیران را بیشتر با ضمانت و خدمات پس ار فروش آن می شناختند؛ اما در سال های اخیر و به خصوص پس از تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان که راه ورود برخی برندهای معروف و بخصوص کره ای را به کشور ما بست، این گروه اقدام به عرضه و تولید محصولات خود در بازار مصرف داخلی کرده است. تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و ... از جمله محصولاتی هستند که با برند +G توسط گروه گلدیران در بازار مصرف داخلی عرضه می شوند.

در کنار لوازم صوتی و تصویری که شاید مشهورترین محصولات گروه گلدیران باشند، این گروه به عرضه لوازم گرما بخش همچون پکیج های دیواری هم اقدام کرده است که با توجه به پر مشتری بودن این برند و همچنین تخصص تیم تعمیرات و کارشناسان مجرب نوین صنعت در زمینه سرویس آنها، در ادامه به صورت اختصاصی به معرفی برخی از مدل های پکیج این برند معروف، ویژگی ها، عیوب، خطاها و همچنین سایر نکات لازمی که باید در خصوص آنها ذکر گردد، می پردازیم.

پکیج های دیواری گلدیران

پکیج های گلدیران در مدل ها یا سری های مختلف عرضه می شوند، سابقه تولید آنها به پایان دهه 1380 شمسی بر می گردد و در ساخت آنها از قطعات اروپایی و مرغوب نیز استفاده شده است. دو نمونه‌ی پایونیر Pioneer و پرستیژ Prestige از جمله انواع پکیج های ساخت گلدیران هستند که به بازار عرضه می شوند. پکیج های پایونیر در ظرفیت های 30 و 26 کیلو وات و مدل پرستیژ هم در ظرفیت های 24 و 28 کیلو وات تولید می شوند که تصویر آنها را می توانید در شکل زیر مشاهده بفرمایید.

مدل پرستیژ از کنترل های دیجیتال و مدل پایونیر از کنترل آنالوگ بهره می گیرد. برای انتخاب ظرفیت مناسب باید شرایط محیطی محلی که در آنجا هستید، نوع کاربری و ابعاد بنا را در نظر داشته باشید تا انتخاب صحیحی داشته باشید و در آینده به مشکل بر نخورید. توجه داشته باشید که بودجه را سعی کنید در انتخاب ظرفیت کمتر در نظر بگیرید چرا که ممکن است با بودجه کمتر دستگاهی بخرید که ظرفیت لازم را برای کارایی صحیح و گرمابخشی کافی نداشته باشد؛ در سوی مخالف ممکن است ابعاد بنا، شرایط محل و نوع کاربری طوری باشد که ظرفیت کمتر هم پاسخگوی نیاز شما باشد اما به هر دلیل شما ممکن است این تصور اشتباه را داشته باشید که هرچه ظرفیت پکیج بیشتری داشته باشد، بهتر است و در حالی که اینگونه نیست و این تفکر اشتباه، تنها شما را مجبور به پرداخت پول بیشتر می کند.

کدهای خطای پکیج گلدیران

ممکن است پس از مدتی دستگاه شما با مشکل روبرو شود، از کجا باید متوجه شوید و برای رفع آنها چه کار لازم است انجام دهید؟ ابتدا باید گفت که نمایش خطای پکیج گلدیران در نوع آنالوگ توسط چراغ های چشمک زن و ثابت و در نوع دیجیتالی، با استفاده از ترکیبی از حروف و اعدد انگلیسی روی یک صفحه نمایش نشان داده می شوند. هر یک از این کدها مفهوم خاصی دارند که به زودی جداول مختلف آن را در این بخش برای مدل های مختلف ارائه خواهیم نمود. در برخی موارد ممکن است که هشدارها و خطاهای نشان داده شده، قابل رفع شدن توسط خود شما نیز باشند که در این صورت توصیه می شود ضمن رعایت کلیه مقررات و موارد ایمنی و فنی در خصوص رفع عیب آن اقدام شود (نوین صنعت مسئولیتی را در صورتی که بدون رعایت نکات لازم فنی و ایمنی انجام دهید و خسارت مادی و جانی بیافرینید، پذیرا نمی باشد)؛ اما در سایر موارد که خطاها پیشرفته تر هستند و نیاز به تجهیرات خاص و ایمنی، دانش و تجربه بیشتر یا حضور متخصص در محل داشته باشد می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید تا ضمن مشاوره رایگان، در سریع ترین زمان ممکن هماهنگی های متعارف جهت اعزام تکنسین های مجرب این مجموعه به محل شما انجام شود.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگـاه مخاطبــان
نظری ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید!